
Зовсім ні. Просто більшість високопосадовців у галузі освіти в північно-західному Камеруні походить з невеликого містечка Бафута. Вони відомі як «бафутская мафія», оскільки контролюють значні кошти, що виділяються на освіту, і розподіляють їх виходячи не з реальних потреб, а по знайомству. Директор престижної приватної школи, зрозуміло, була одним з вищих чинів «бафутской мафії». Результат: кошти виділили по знайомству, і вся ця затія з бібліотекою влаштована для окозамилювання, а не ради практичної користі.

Може видатись, ніби урок цієї історії у тому, що причина зубожіння країн, які розвиваються – корисливі та захланні представники влади. Насправді все значно сумніше. Корисливі і захланні люди стоять біля керма влади, на високих постах і не дуже, у всьому світі. Але в багатьох країнах їх зазіхання стримують закони, преса і демократична опозиція. Трагедія Камеруну в тому, що на чиновників немає жодної управи.
P.S. У рейтингу рівня корупції Transparency International-2012 Камерун та Україна поділили 144 місце.
Якось це все нагадує ситуацію в країні, проти збірної з футболу котрої на вихідних гратиме національна команда Камеруну :)
ВідповістиВидалитиУ P.S. я на це товсто натякаю)
Видалити